ARTcada.pl

ładuję
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Twój schowek

Elementów w schowku: 0

Przeciągnij tutaj i upuść produkt aby dodać go do schowka 
  Drukuj

  POLECAMY

  Przycisk uruchamiający wielkości smartfona

  Wśród przycisków spłukujących Geberit zdalny przycisk uruchamiający Sigma70 wyróżnia się jako produkt wyjątkowo ekskluzywny: nie jest większy od smartfona. Uruchamia się po delikatnym przyciśnięciu. Można go montować przy zabudowie masywnej i lekkiej, a także w meblach łazienkowych czy toaletowych. I nie jest instalowany tuż przed spłuczką.

  Istnieje wiele powodów, by montować przycisk spłukujący do toalety w innym miejscu niż bezpośrednio nad lub przed spłuczką. Jednak z przyczyn czysto technicznych te dwa położenia są szczególnie praktyczne. W takich przypadkach po naciśnięciu przycisku siła nacisku jest względnie łatwo przekazywana do zaworu spłukującego. Ponadto przycisk spłukujący przykrywa otwór rewizyjny spłuczki.

  Wyrafinowana technologia servo
  W przypadku zdalnego przycisku uruchamiającego Geberit Sigma70 wszystko wygląda nieco inaczej. Pragnienie wygody i ekskluzywności to podstawowa reguła rządząca tym produktem. Dzięki temu zdalny przycisk może być zainstalowany w odległości do 2 m od spłuczki – dokładnie tam, gdzie życzy sobie tego klient. Na przykład z boku, tuż przy uchwycie na papier toaletowy.

  Zdalny przycisk uruchamiający Geberit Sigma70 wysyła sygnał hydrauliczny do siłownika w spłuczce Sigma przez cienki wąż z tworzywa sztucznego, poprowadzony za ścianą. To powoduje, że siłownik uruchamia spłukiwanie.

  Delikatny nacisk na płytkę, która wygląda jakby unosiła się tuż przed ścianą, wystarczy, by uruchomić dwudzielną spłuczkę. Następuje przesłanie impulsu hydraulicznego do serwomechanizmu, który mieści się w spłuczce. Serwomechanizm, z pomocą ciśnienia w instalacji wodnej zasilającej spłuczkę, unosi zawór spłukujący. Do montażu mechanizmu w spłuczce wystarczy sam śrubokręt.

  Dla entuzjastów designu
  Sam przycisk spłukujący, o wymiarach zaledwie 110 × 50 mm, jest dostępny w wersji szklanej, w kolorze białym, czarnym i umbra, albo może być też zrobiony ze stali nierdzewnej o szczotkowanej powierzchni. Dzięki temu zdalny przycisk oferuje również szeroki wybór materiałów i kolorów. Jedyne pytanie, które wymaga odpowiedzi brzmi: W jaki sposób zakryty jest otwór rewizyjny do spłuczki? Odpowiedź Geberit to zaślepka otworu rewizyjnego. Dla klientów, którzy chcą zaprojektować tę osłonę tak, by trafiała w ich gust i nie rzucała się w oczy, przygotowaliśmy płytkę, którą można dostosować do indywidualnych wymagań i wypełnić własnym materiałem. Ponadto dostępna jest także standardowa wersja zaślepki wykonana z odlewu cynkowego, z pokrywą z białego szkła. Istotne jest, by pokrywa zawsze umożliwiała dostęp do spłuczki.

  Mniej znaczy więcej – niewielki zdalny przycisk uruchamiający podkreśla dyskretny, lecz ekskluzywny projekt wnętrza.

  Także w meblach łazienkowych
  W dostarczanym zestawie z przyciskiem uruchamiającym Geberit Sigma70 znajduje się trwały przewód ułatwiający bezpieczne prowadzenie węży hydraulicznych, a także odpowiednie materiały montażowe do profesjonalnej instalacji zdalnego przycisku. Przycisk uruchamiający Geberit Sigma70 szczególnie dobrze nadaje się do montażu w meblach łazienkowych i toaletowych. Geberit dostarcza również odpowiednie akcesoria montażowe, w tym szablon zapewniający dokładne wycięcie otworu.

  Zdalny przycisk spłukujący Geberit Sigma70 można umieścić w dowolnym miejscu w odległości do 2 m od spłuczki.

  Zdalny przycisk uruchamiający Sigma70 dostępny jest w czterech kolorach:

  szczotkowana stal nierdzewna.

  szkło białe

  szkło czarne

  szkło umbra

   

  Promocja jesienno-zimowa 2016/2017

  Nowy program luster LED, dostępnych od ręki, zapewnia optymalne i komfortowe oświetlenie w łazience. Pole światła w górnej krawędzi lustra o natężeniu powyżej 300 LUX stanowi źródło bezpośredniego oświetlenia.

   

  Oświetlenie liniowe z LENS LINE LED

  LENS LINE LED oferuje nowe spojrzenie na projektowanie oświetlenia użytkowego. Oprawa w miejsce przesłony proponuje modularnie ułożone soczewki o wysokiej przepuszczalności (>90%).

   

  KONKURS: Magia ciepła w Twoim domu

  Wystartowała kampania reklamowa marki PURMO, której właścicielem jest jeden z największych producentów grzejników i systemów grzewczych na świecie – koncern Rettig ICC.

   

  Kinnarps pełen kolorów

  Kolory mają różny wpływ na nasze emocje i zachowania. Barwy zwiększają ekspresję, kreatywność, a także oddziałują na nasze dobre samopoczucie. Teraz otwieramy tubki z farbami Kinnarps i oferujemy siedem nowych, ekscytujących nasyconych kolorów!

   

  Ergonomia wyposażenia biurowego równie ważna co wysokość płacy

  Po raz pierwszy w historii Szwecji pod jednym dachem pracują cztery pokolenia. Sytuacja ta z pewnością ma wpływ na kształt dzisiejszych środowisk pracy, ale być może w inny sposób, niż można by się tego spodziewać.

   

  Mak i Floks Deante

  Dzięki deszczowniom Mak i Floks można wziąć zarówno orzeźwiający prysznic na początek dnia, jak i dłuższą, wieczorną kapiel o działaniu rozluźniającym. Nowości od Deante zapewnią przyjemne doznania, jednocześnie redukując napięcie.

   

  MEETBLOGIN 2015

  Festival Łódź Design to najciekawsze wydarzenie związane z projektowaniem w Europie Środkowo-Wschodniej, które powstaje we współpracy z międzynarodowymi kuratorami i artystami.

   

  KASPA: relacja z prezentacji

  7 października 2015 architekci i projektanci mieli okazję uczestniczyć w oficjalnej prezentacji, polskiej marki oświetleniowa KASPA. Klimatyczny showroom przy ulicy Spokojnej 7/4 odwiedziło ponad 40 osób. Przybyli spotkali się z właścicielami KASPA, poznali historię i niezwykle bogatą ofertę firmy.

   

  Balans, świadomość, równowaga - KONKURS

  Red Dot Design Award to nagroda dla projektantów i producentów przyznawana w dziedzinie szeroko pojętego wzornictwa. Nazywana często „Oskarem designu” lub „czerwoną kropką pożądania”, wręczana jest od sześćdziesięciu lat przez jedną z najważniejszych instytucji w świecie designu „Design Zentrum Nordhein Westfalen.” w Essen, w Niemczech.

   

  Stara Cegła Schodowa Elkamino

  Star Cegła Schodowa. Płytki przeznaczone do wykładania schodów, stopni itp. Płytki mają kształt litery L.

   

  GRZEJNIK LIBRA AUDIO - ENIX

  „Libra Audio” to najnowszy grzejnik z kolumną głośnikową firmy Enix. Spektakularne połączenie technologii grzewczej z wysokiej klasy sprzętem grającym.

   

  „Natura designu” na Łódź Design Festival

  Do niedzieli - 19 października w Łodzi trwa jedno z najważniejszych w kraju wydarzeń związanych z designem, podczas którego łódzka marka Deante prezentuje własne podejście do projektowania użytkowego.

   

  WARSAW BUILD 2014 ZA NAMI

  70 wystawców z 12 krajów, liczne prelekcje i wykłady, możliwość zapoznania się z ofertą konkurentów – taka była tegoroczna, druga już edycja Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build.

   

  VII Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych

  Ideą targów WorldHotel jest przedstawienie pełnej i różnorodnej oferty produktów, usług i rozwiązań dla obiektów noclegowych o różnym standardzie.

   

  Warsaw Build

  Konferencje, wykłady, prelekcje, pokazy, debaty o architekturze i urbanistyce – i to wszystko w jednym miejscu! Program tegorocznych targów Warsaw Build aż kipi od wydarzeń skierowanych do architektów i projektantów wnętrz.

   

  zaloguj się

  Aby korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu musisz się zalogować. Jeśli nie masz u nas konta przejdź do rejestracji.

  przypomnij hasło
  pamiętaj mnie