ARTcada.pl

ładuję
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Twój schowek

Elementów w schowku: 0

Przeciągnij tutaj i upuść produkt aby dodać go do schowka 
  Drukuj

  POLECAMY

  VII Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych

  VII Międzynarodowe Targi Wyposażenia Obiektów Noclegowych WorldHotel 2014 odbędą się w dniach 17-19 września br. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wydarzenie skierowane jest do właścicieli i kadry zarządzającej hoteli, pensjonatów, ośrodków konferencyjnych i wypoczynkowych. Patronat Honorowy sprawuje Janusz Piechociński, Wiceprezes Rady Ministrów i Minister Gospodarki.

  Targi WorldHotel to miejsce prezentacji szerokiej oferty dla hotelarstwa. Wśród wystawców znajdują się producenci i dystrybutorzy wyposażenia i wystroju wnętrz, sal restauracyjnych, zaplecza kuchennego, sal konferencyjnych, tekstyliów i galanterii hotelowej, housekeepingu, rozwiązań informatycznych i technicznych, infrastruktury rekreacyjnej, spa i wellness, a także produktów i usług związanych z organizacją eventów w hotelu. Imprezę odwiedzają nie tylko osoby związane z sektorem hotelarskim, jak właściciele i managerowie obiektów, ale także restauratorzy, inwestorzy, projektanci i dekoratorzy wnętrz. Tutaj mogą oni zapoznać się z aktualnymi trendami i poznać nowości produktowe.

  W Targach WorldHotel biorą również udział osoby mające wpływ na kształt branży hotelarskiej w Polsce. Podczas spotkań eksperckich omawiane są kluczowe dla sektora kwestie. Jednym z takich wydarzeń jest biznesowe śniadanie, na które zapraszani są prezesi i dyrektorzy największych hoteli w Polsce.

  Konferencje i szkolenia
  Ważnym elementem targów jest program merytoryczny. Organizator, firma MT Targi Polska, współtworzy go z ekspertami i uznanymi organizacjami branżowymi. Pierwszego dnia odbędzie się odpłatne szkolenie organizowane przez Akademię Hotelarza oraz Horwath HTL. Będzie się ono składać z dwóch bloków tematycznych. Pierwszy pt. „Efektywne inwestowanie w obiekt hotelowy” dotyczyć będzie zasad inwestowania w hotel, warunków, w jakich warto pozyskać markę międzynarodową sieci hotelowej, a także roli kluczowego personelu dla sukcesu obiektu.

  Z kolei podczas drugiego bloku pt. „Promocja hotelu 2014/2015 – trendy i prognozy” omówione zostaną internetowe narzędzia marketingowe, z których warto korzystać przy promocji hotelu. Prelegenci przedstawią również prognozy na kolejny rok w tym obszarze.

  Drugiego dnia odbędą się trzy spotkania. Pierwszym będzie bezpłatna konferencja pt. „Dostępność obiektów hotelarskich dla osób z niepełnosprawnościami - rozwiązania architektoniczne i techniczne”. Specjaliści z Fundacji Integracja powiedzą na co zwrócić uwagę, by obiekt noclegowy był dostępny dla osób ograniczonych ruchowo oraz w jaki sposób dostosować go do ich potrzeb. W czasie spotkania omówiona zostanie m.in. idea Projektowania Uniwersalnego, wskazane zostaną również przykłady rozwiązań architektonicznych, które można wdrożyć w już istniejących budynkach.

  Kolejne wydarzenie to cykl wykładów pt. „Zarządzanie finansami w hotelu”, które poprowadzą prelegenci z firmy Projekt Hotel sp. z o.o. Tego samego dnia odbędą się bezpłatne warsztaty pt. „Hotel w Internecie – nowoczesne kanały komunikacji i sprzedaży online”. Organizuje je Grupa eholiday.pl wraz z firmą MT Targi Polska. Zagadnienia, które zostaną poruszone, to: skuteczna komunikacja marketingowa hotelu, trendy na rynku rezerwacji hotelowych oraz narzędzia do wspierania sprzedaży internetowej w hotelu. Warsztaty zakończą się sesją networkingową.

  Trzeciego dnia targów zorganizowane zostanie branżowe spotkanie pt. „Wykorzystanie innowacyjnych narzędzi w hotelarstwie. Jak dbać o gości, zwiększać przychody i obniżać koszty prowadzenia hotelu”. Poprowadzą je przedstawieciele m.in. takich firm jak Social WiFi, SALESmanago, czy Open Card.

  Konkursy dla przedsiębiorców
  W ramach Targów WorldHotel odbędą się również dwa konkursy dla przedsiębiorców. Wszystkie firmy działające na rzecz sektora hotelarskiego mogą powalczyć o unikalne logo „The Best of WorldHotel 2014”, niezależnie od tego, czy są wystawcami targów. Zwycięzcy zostaną wybrani w 3 kategoriach konkursowych: wyposażenie hotelu i infrastruktury okołohotelowej, urządzenia i sprzęt dla gastronomii hotelowej oraz nowe technologie w zarządzaniu hotelem.

  Z kolei konkurs o nagrodę Ministra Gospodarki na najbardziej przedsiębiorczą firmę, eksportera i innowatora Targów WorldHotel 2014 skierowny jest do firm, które posiadają szczególne osiągnięcia w działalności eksportowej, a ich produkty lub usługi charakteryzują się nowoczesną technologią, funkcjonalnością, walorami ekonomicznymi, zgodnością z wymogami technicznymi produktów dla hotelarstwa, a także efektami lub potencjałem eksportowym.

  Informacje praktyczne
  Na Targi WorldHotel obowiązuje rejestracja. Można jej dokonać na miejscu lub online na www.worldhotel.pl/rejestracja (będzie aktywna do 14 września 2014). Rejestracja dokonana przez Internet zwalnia z opłaty za bilet wstępu.

  Więcej informacji na temat konferencji oraz konkursów znajduje się na stronie www.worldhotel.pl.


   

  Promocja jesienno-zimowa 2016/2017

  Nowy program luster LED, dostępnych od ręki, zapewnia optymalne i komfortowe oświetlenie w łazience. Pole światła w górnej krawędzi lustra o natężeniu powyżej 300 LUX stanowi źródło bezpośredniego oświetlenia.

   

  Oświetlenie liniowe z LENS LINE LED

  LENS LINE LED oferuje nowe spojrzenie na projektowanie oświetlenia użytkowego. Oprawa w miejsce przesłony proponuje modularnie ułożone soczewki o wysokiej przepuszczalności (>90%).

   

  KONKURS: Magia ciepła w Twoim domu

  Wystartowała kampania reklamowa marki PURMO, której właścicielem jest jeden z największych producentów grzejników i systemów grzewczych na świecie – koncern Rettig ICC.

   

  Kinnarps pełen kolorów

  Kolory mają różny wpływ na nasze emocje i zachowania. Barwy zwiększają ekspresję, kreatywność, a także oddziałują na nasze dobre samopoczucie. Teraz otwieramy tubki z farbami Kinnarps i oferujemy siedem nowych, ekscytujących nasyconych kolorów!

   

  Ergonomia wyposażenia biurowego równie ważna co wysokość płacy

  Po raz pierwszy w historii Szwecji pod jednym dachem pracują cztery pokolenia. Sytuacja ta z pewnością ma wpływ na kształt dzisiejszych środowisk pracy, ale być może w inny sposób, niż można by się tego spodziewać.

   

  Mak i Floks Deante

  Dzięki deszczowniom Mak i Floks można wziąć zarówno orzeźwiający prysznic na początek dnia, jak i dłuższą, wieczorną kapiel o działaniu rozluźniającym. Nowości od Deante zapewnią przyjemne doznania, jednocześnie redukując napięcie.

   

  MEETBLOGIN 2015

  Festival Łódź Design to najciekawsze wydarzenie związane z projektowaniem w Europie Środkowo-Wschodniej, które powstaje we współpracy z międzynarodowymi kuratorami i artystami.

   

  KASPA: relacja z prezentacji

  7 października 2015 architekci i projektanci mieli okazję uczestniczyć w oficjalnej prezentacji, polskiej marki oświetleniowa KASPA. Klimatyczny showroom przy ulicy Spokojnej 7/4 odwiedziło ponad 40 osób. Przybyli spotkali się z właścicielami KASPA, poznali historię i niezwykle bogatą ofertę firmy.

   

  Balans, świadomość, równowaga - KONKURS

  Red Dot Design Award to nagroda dla projektantów i producentów przyznawana w dziedzinie szeroko pojętego wzornictwa. Nazywana często „Oskarem designu” lub „czerwoną kropką pożądania”, wręczana jest od sześćdziesięciu lat przez jedną z najważniejszych instytucji w świecie designu „Design Zentrum Nordhein Westfalen.” w Essen, w Niemczech.

   

  Stara Cegła Schodowa Elkamino

  Star Cegła Schodowa. Płytki przeznaczone do wykładania schodów, stopni itp. Płytki mają kształt litery L.

   

  GRZEJNIK LIBRA AUDIO - ENIX

  „Libra Audio” to najnowszy grzejnik z kolumną głośnikową firmy Enix. Spektakularne połączenie technologii grzewczej z wysokiej klasy sprzętem grającym.

   

  Przycisk uruchamiający wielkości smartfona

  Wśród przycisków spłukujących Geberit zdalny przycisk uruchamiający Sigma70 wyróżnia się jako produkt wyjątkowo ekskluzywny: nie jest większy od smartfona. Uruchamia się po delikatnym przyciśnięciu. Można go montować przy zabudowie masywnej i lekkiej, a także w meblach łazienkowych czy toaletowych.

   

  „Natura designu” na Łódź Design Festival

  Do niedzieli - 19 października w Łodzi trwa jedno z najważniejszych w kraju wydarzeń związanych z designem, podczas którego łódzka marka Deante prezentuje własne podejście do projektowania użytkowego.

   

  WARSAW BUILD 2014 ZA NAMI

  70 wystawców z 12 krajów, liczne prelekcje i wykłady, możliwość zapoznania się z ofertą konkurentów – taka była tegoroczna, druga już edycja Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build.

   

  Warsaw Build

  Konferencje, wykłady, prelekcje, pokazy, debaty o architekturze i urbanistyce – i to wszystko w jednym miejscu! Program tegorocznych targów Warsaw Build aż kipi od wydarzeń skierowanych do architektów i projektantów wnętrz.

   

  zaloguj się

  Aby korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu musisz się zalogować. Jeśli nie masz u nas konta przejdź do rejestracji.

  przypomnij hasło
  pamiętaj mnie