ARTcada.pl

ładuję
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Twój schowek

Elementów w schowku: 0

Przeciągnij tutaj i upuść produkt aby dodać go do schowka 
  Drukuj

  O nas

  ARTcada stworzona przez architektów wnętrz dla architektów wnętrz!

  ARTcada.pl - to narzędzie pracy dla architekta wnętrz ułatwiające dobór produktów do projektów. Portal został stworzony w odpowiedzi na potrzeby rynku przez grupę architektów, którzy z pasją zaprojektowali go w taki sposób, aby idealnie pasował do sposobu wyszukiwania materiałów w Internecie przez projektantów i architektów wnętrz. Jest to kompleksowa, ujednolicona baza produktów do projektów wnętrz od materiałów wykończeniowych do artykułów dekoracyjnych.

  Przyświecała nam idea usprawnienia pracy projektanta poprzez skrócenie uciążliwego etapu wyszukiwania produktów.

  KARTA PRODUKTU - Dla Państwa wygody ARTcada.pl została zaprojektowana w ten sposób, aby wszystkie produkty, nawet z różnych kategorii, zawsze były prezentowane w takim samym układzie. Karty produktu zostały przygotowane do druku w sposób umożliwiający Państwu przygotowanie profesjonalnej, ujednoliconej dokumentacji do projektu.

  PLIKI DO POBRANIA - Karta produktu zawiera wszystkie techniczne informacje potrzebne przy projektowaniu, pliki 2D i 3D oraz inne potrzebne pliki do pobrania, które zostały udostępnione przez producenta. Cały czas zachęcamy producentów do zwiększania poziomu profesjonalizmu udostępnianych materiałów, jak również przygotowywania dla Państwa plików 2D i 3D.

  SCHOWEK - Do Państwa dyspozycji oddajemy również unikalne narzędzie, które nazwaliśmy umownie Schowkiem, jednak jest ono czymś wiele więcej. W naszym schowku mogą Państwo nie tylko tworzyć katalogi oraz segregować wcześniej wyszukane produkty, ale również wysyłać je poprzez ARTcadę inwestorom oraz prowadzić z nimi korespondencję, która jest następnie przechowywana w jednym miejscu pod produktami wybranymi do projektu. W ten sposób wszystkie sprawy związane z każdym projektem są być zgromadzone w jednym miejscu i w dodatku dostępne dla Państwa w każdej lokalizacji.

  FIRMY - Cały czas intensywnie zapełniamy bazę produktami marek będących w kręgu zainteresowań architektów wnętrz. Dążymy do tego, aby baza była jak najbardziej kompleksowa i dała Państwu możliwość znalezienia wszystkiego, co może pomóc tworzyć wspaniałe projekty wnętrz. Jeśli są firmy, które chcieliby Państwo, żeby znalazły się w bazie ARTcady.pl, prosimy napiszcie nam o tym. Możecie również sami zachęcić współpracujące z Wami firmy, aby umieściły swoje produkty w bazie ARTcady dla Waszej wygody.

  SUGESTIE UŻYTKOWNIKÓW - Dzięki dotacji unijnej w programie Innowacyjna Gospodarka oraz zaangażowaniu całego zespołu mieliśmy możliwość stworzenia narzędzia na dobrym poziomie merytorycznym oraz technologicznym. Jednak chcemy cały czas dalej ulepszać i rozwijać dla Państwa to narzędzie. Dlatego wszelkie Państwa uwagi są dla nas cenne. Zapraszamy do kontaktu.

   

  zaloguj się

  Aby korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu musisz się zalogować. Jeśli nie masz u nas konta przejdź do rejestracji.

  przypomnij hasło
  pamiętaj mnie