ARTcada.pl

ładuję
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Twój schowek

Elementów w schowku: 0

Przeciągnij tutaj i upuść produkt aby dodać go do schowka 
  Drukuj

  PARTNERZY

  Warsaw Build

  Utworzone w 2013 roku, coroczne targi budowlano-wnętrzarskie w formule B2B organizowane w Warszawie. Warsaw Build to jedyne międzynarodowe targi budowlano-wnętrzarskie w regionie, które przyciągają wystawców i odwiedzających z 35 państw. Targi Warsaw Build otrzymały poparcie pośród instytucji rządowych, publicznych organizacji oraz stowarzyszeń i mediów branżowych.

   

  ALL ON DESIGN

  Na powierzchni około m2 w Warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI, w dniach 26-28 lutego zadebiutują targi aranżacji wnętrz All on Design. Na targach All on Design swoje produkty i rozwiązania zaprezentują polscy i zagraniczni producenci i dystrybutorzy z branży wyposażenia wnętrz. Tematyka targów jest szeroka od mebli wszelkiego rodzaju, poprzez ceramikę, dekoracje, artykuły wykończeniowe na oświetleniu kończąc.  

  Mierzymy.pl

  Mierzymy.pl - Sklep internetowy z zaawansowanymi instrumentami pomiarowymi dla architektów. W ofercie m.in. elektroniczne dalmierze laserowe, poziomice laserowe, poziomnice elektroniczne i kątomierze cyfrowe. Znajdziesz tutaj urządzenia najwyższej jakości renomowanych producentów (np. Leica Disto, Bosch, CST/Berger, Stabila). Służymy fachowym doradztwem i pomagamy wyborze właściwych rozwiązań do konkretnych zadań pomiarowych. Zapewniamy pomoc w czasie użytkowania sprzętu zakupionego w naszym sklepie. Zapraszamy na zakupy!!!  

  Interiors & Design Warsaw 2013

  Pierwsza edycja Międzynarodowych Targów Wyposażenia i Wykończenia Wnętrz odbędzie się w dniach 10-12 września 2013 w Warszawskim Centrum EXPO XXI. To jedno z ważniejszych wydarzeń biznesowych skierowane do firm z branży dekoracyjnej i wykończeniowej. Interiors & Design Warsaw 2013 to najnowsze trendy, technologie, produkty i usługi z tego zakresu. Na targach nie zabraknie także nowoczesnych rozwiązań wzornictwa przemysłowego.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

   

  VIRTUS

  Jeśli poszukują Państwo nowych i przede wszystkim skutecznych form dotarcia do grup docelowych (architekci, projektanci, inwestorzy) Virtus zaprasza do skorzystania z szerokiej oferty naszych konferencji i szkoleń tematycznych. Gwarantują organizację spotkań branżowych na najwyższym poziomie. Głównym obszarem działań są grupy z sektora branży budowlanej i wyposażenia wnętrz. Długoletnie doświadczenie, znajomość branży, wysoka wrażliwość na potrzeby klientów pozwala firmie Virtus budować skuteczną komunikację marketingową na każdym polu wskazanym przez klienta.  

  Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych

  Festiwal Sztuki i Przedmiotów Artystycznych to wielka galeria niepowtarzalnych przedmiotów, w której ponad 300 artystów i rękodzielników zaprezentuje ceramikę, szkło, unikatową odzież i dodatki, torebki, różnorodną biżuterię, malarstwo, grafikę, ręcznie wykonane zabawki, artykuły dekoracji wnętrz oraz ozdoby świąteczne. Goście Festiwalu będą mogli wziąć udział w licznych warsztatach, podczas których zapoznają się z technikami zdobienia przedmiotów, filcowania, scrapbookingu, tworzenia biżuterii i oryginalnych bożonarodzeniowych ozdób.  

  Ogólnopolskie Targi Budowa, Remont, Dom i Wnętrze

  Ogólnopolskie Targi Budowlane MUREXPO od wielu lat odbywają się wiosną na warszawskim Torwarze. To najważniejsza na Mazowszu impreza budowlana kierowana do osób profesjonalnie związanych z branżą budowlaną oraz do indywidualnych inwestorów. Targi odbywają się pod patronatem najwyższych władz resortowych oraz uznanych organizacji i stowarzyszeń branży.

   

  IDEALNY DOM I WNĘTRZE

  Targi IDEALNY DOM I WNĘTRZE 2011 to największe spotkanie przedstawicieli branży wnętrzarskiej w Warszawie.Największą grupą odwiedzających wystawę są architekci i projektanci wnętrz, styliści i aranżerzy, a także właściciele i managerowie sklepów meblowych, centrów i parków handlowych, hotelarzy i restauratorów. Są to jedyne, wyłącznie wnętrzarskie, targi w Warszawie. Targi IDEALNY DOM i WNĘTRZE to także inspiracje dla klienta indywidualnego. Dodatkowym atutem Targów IDEALNY DOM i WNETRZE jest zbieżność jednego dnia z targami mieszkaniowymi. W sobotę 17 września w EXPO XXI rozpoczynają się największe i najbardziej znaczące targi mieszkaniowe nowyadres.pl  

  GALERIA WNĘTRZA

  GALERIA WNĘTRZA od momentu powstania w 1997r konsekwentne przybliża ekskluzywny trend aranżowania wnętrza, którego istotą jest dobre wzornictwo sygnowane znakiem RED DOT. W swoich salonach sprzedaży we Wrocławiu i Poznaniu GALERIA WNĘTRZA eksponuje doskonałej jakości luksusowe meble i przedmioty codziennego użytku. Oferuje wysmakowane obiekty autorstwa światowych projektantów i uznanych designerów, zaspokajając wyrafinowane potrzeby za pośrednictwem marek Ligne Roset, Zanotta, Kartell, Magis, Poggenpohl Agape, Rimadesio, Foscarini,, Agape, Rimadesio, Foskarini, Vibia, Artemide. Salony otwarte pon–pt, 10-19, sob 10-16 we Wrocławiu oraz pon–pt 11-18, sob 10-14 w Poznaniu

   

  HOME DECOR

  HOME DECOR i LUMINEXPO to: największe w branży targi B2B– 6 000 zwiedzających, doskonała okazja do zaprezentowania oferty przedsiębiorcom z Polski i Europy. Biznesowa formuła łącząca przedstawicieli sklepów sieciowych i hurtowni, sieci hotelowych, projektantów wnętrz, deweloperów.
  Dogodny termin i efekt synergii z równocześnie odbywającymi się: wydarzeniem arena DESIGN i Targami Designu moodFORM, Meble Polska oraz międzynarodowy charakter - stwarza możliwość nawiązania kontaktów z kontrahentami z Polski i Europy oraz spotkań z międzynarodowymi sławami wzornictwa przemysłowego

   

  About Design

  About Design to cykliczne wydarzenie, zorientowane na poszukiwanie, kreowanie i rozpowszechnianie trendów we wzornictwie i aranżacji wnętrz. Tradycyjna formuła targów uzupełniona o szereg wydarzeń edukacyjnych i lifestyle’owych, współpraca z prestiżowymi partnerami, uznanymi osobistościami i opiniotwórczymi mediami, pozwala stać się pierwszym wydarzeniem targowym integrującym potencjał przemysłu kreatywnego ze wschodniej i zachodniej części Europy, tworząc tym samym nowe możliwości biznesowe dla marek z całego kontynentu. Przestrzeń wystawiennicza zostanie podzielona na siedem stref tematycznych: Luxury, Innovations, Modern Living, Young Design, Edu, Lifestyle i Chillout.

   

  arenaDesign

  arena DESIGN to najważniejsze biznesowe wydarzenie dla świata designu w Polsce. Celem wydarzenia od początku jego istnienia jest zwrócenie uwagi na kluczową rolę wzornictwa w budowaniu przewagi konkurencyjnej przedsiębiorstw. W ramach wydarzenia arena DESIGN prezentowane są osiągnięcia uczelni wyższych o profilu artystycznym i technicznym, oferta instytucji i stowarzyszeń zajmujących się wzornictwem jak i młodych projektantów. W strefie INNOWACJE prezentowane są najnowsze technologie i materiały przydatne w pracy projektanta. Bogaty program prelekcji, warsztatów i pokazów a także liczne wystawy zainteresują przede wszystkim dla profesjonalistów, ale także końcowych odbiorców.

   

  ROsAT MEDIA

  Zakres świadczonych przez Rosat Media usług to planowanie i zakup mediów dla firm z branży budowlanej, wykończenia i wyposażenia wnętrz. Obranie konkretnej branży pozwoliło nam wyspecjalizować się na rynku i stać się największym partnerem dla wielu wydawnictw branżowych jak Murator, Agora i wiele innych. Współpracujemy także z liczącymi się na rynku wydawcami prasy, rozgłośniami radiowymi, serwisami, portalami internetowymi i telewizją. Wiemy jak doradzić naszym klientom, jakie środki przekazu wybrać i w jaki sposób je wykorzystać, aby skutecznie dotrzeć do konsumentów. W 2012 roku z naszych usług skorzystało ponad 250 firm, a większość z nich współpracuje z nami już od wielu lat.

   

  World Hotel

  Targi WorldHotel, organizowane przez MTT ,są jedynym wydarzeniem skierowanym wyłącznie do osób związanych bezpośrednio z sektorem hotelarskim. To prestiżowe, biznesowe spotkanie, podczas którego prezentowane są produkty i usługi oraz najnowsze rozwiązania przeznaczone dla obiektów noclegowych o różnym standardzie.  Podczas trzech dni wydarzenia wystawcy mają okazję nawiązywać nowe kontakty handlowe, prezentować nowości oraz bezpośrednio sprzedawać swoje produkty. W programie targów znajduje się wiele szkoleń, warsztatów, konferencji i innych spotkań, dzięki którym można nie tylko zdobyć cenną wiedzę, ale również podnieść kwalifikacje zawodowe (certyfikaty).

   

  PROMEDIA

  Promedia prowadzi szereg działań pozawydawniczych, dostarczając klientom usługi z zakresu marketingu, szkoleń i kontaktów międzynarodowych.

  Zachęcamy do przeglądnięcia szerokiego spektrum naszej oferty w ramach poszczególnych działań tutaj przedstawionych. Naszym klientom zapewniamy profesjonalizm i doskonałą obsługę.

   

  zaloguj się

  Aby korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu musisz się zalogować. Jeśli nie masz u nas konta przejdź do rejestracji.

  przypomnij hasło
  pamiętaj mnie