ARTcada.pl

ładuję
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Twój schowek

Elementów w schowku: 0

Przeciągnij tutaj i upuść produkt aby dodać go do schowka 
  Drukuj

  NA ZAMÓWIENIE

  Deco Arch

  Miasto: Sochaczew

  Dział: Dekoracja

  Strona www: www.decoarch.com

  Deco Arch – Pracownia Artystyczna formalnie powstała w grudniu 2011, jednak na jej dorobek składa się kilkunastoletnie doświadczenie założyciela firmy – Przemka Stachowskiego.

  Pracownia powstała z potrzeby połączenia wieloletniego doświadczenia w dziedzinie projektowania i realizacji kompleksowych projektów wnętrz: architektów, projektantów wnętrz oraz artystów. Łączy umiejętności pracy z mozaikami marmurowymi, szklanymi, malarstwem ściennym i sztalugowym, rzeźbą i witrażem. W wyniku takiej kooperacji powstają unikalne, innowacyjne przestrzenie architektoniczne użyteczności publicznej i indywidualnej dla instytucji i klientów o wyrobionej świadomości i wrażliwości estetycznej na otoczenie, w którym mieszkają, pracują i odpoczywają.

  Celem Pracowni jest wyjście naprzeciw oczekiwaniom Klientów i zapewnienie Im maksimum satysfakcji z realizacji powierzonych projektów.

  Pracownia specjalizuje się w mozaikach marmurowych wykonanych z najlepszych na rynku materiałów. Projektuje i realizuje unikatowe monumentalne i kameralne kompozycje ścienne i podłogowe oraz malarstwo ścienne. Gwarantuje projekt i solidne wykonanie, terminowo i w umiarkowanych cenach.

   

  WIZYTÓWKA MULTIMEDIALNA

   

  KILKA SŁÓW O WŁAŚCICIELU...

  Przemko Stachowski ukończył z wyróżnieniem wydział malarstwa ASP w Warszawie. Dyplomowa specjalizacja to malarstwo ścienne, sztalugowe oraz nabyta na stypendium w Rawennie we Włoszech pasja do mozaiki marmurowej.
  Ma na swym koncie szereg realizacji wnętrz prywatnych, publicznych i sakralnych. Artyzm, innowacyjność, jakość, terminowość oraz gwarancja, to kluczowe cechy charakteryzujace ofertę pracowni Deco Arch.

  PRZYKŁADY PRODUKTÓW Deco Arch:


   
   
   
  Uporządkuj według: Firma
   
  Kominki / Biokominki

  Kratki.pl

  Miasto: Wsola / Jedlińsk

  Dział: Stałe elementy wyposażenia


  Kratki.pl jest producentem wkładów kominkowych powietrznych, z płaszczem wodnym, pieców wolnostojących, biokominków, kratek kominkowych, obudów oraz elementów potrzebnych do montażu kominków. Oferowane produkty wykorzystywane są przede wszystkim w budownictwie mieszkaniowym, a także w obiektach użyteczności publicznej i komercyjnych.

   
  Unikalny system dekoracji ścian wnętrz komercyjnych

  Vescom

  Miasto: Warszawa

  Dział: Dekoracja


  Vescom oferuje Państwu nową usługę, która pozwoli na stworzenie własnych obrazów na ścianach i materiałach obiciowych. Po prostu stwórz obraz cyfrowy, który następnie należy przesłać do nas. Obraz jest później przenoszony do wysokiej jakości i najnowszej technologii, komputerowo sterowanej drukarki, która drukuje obraz na wybranym podłożu.

   
  Innowacyjny system oświetlenia LED

  LumoTubo

  Miasto: Lublin

  Dział: Oświetlenie i osprzęt


  LUMOTUBO to opatentowany, innowacyjny system oświetlenia wykorzystujący technologię LED, łączący ogromne możliwości kreowania przestrzeni światłem z niskimi kosztami eksploatacji oraz troską o środowisko. LumoTubo wykonane jest z tworzywa sztucznego i aluminium, może być przeznaczony zarówno do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

   
  Artystyczne Mozaiki Marmurowe

  Deco Arch

  Miasto: Sochaczew

  Dział: Dekoracja


  Deco Arch to pracownia artystyczna specjalizująca się w technikach mozaiki marmurowej, fresku suchego i scraffita. Projektuje i realizuje unikatowe monumentalne i kameralne kompozycje ścienne i podłogowe oraz malarstwo ścienne. Współpracuje z wieloma producentami, podwykonawcami i artystami, co zapewnia szeroki wachlarz możliwości technicznych i jakościowych.

   
  Żaluzje, Verticale, Rolety

  Dormax Design

  Miasto: Warszawa

  Dział: Dekoracja


  Narodziliśmy się w 1994 roku. Dziś jesteśmy specjalistami w zakresie systemów zaciemnień wnętrz i zacienień ogrodów. Głównie dlatego, że łamiemy schematy. Naruszamy stereotypy. Tworzymy nowe produkty. Kreujemy…

   

  zaloguj się

  Aby korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu musisz się zalogować. Jeśli nie masz u nas konta przejdź do rejestracji.

  przypomnij hasło
  pamiętaj mnie