ARTcada.pl

ładuję
ZALOGUJ SIĘ ZAREJESTRUJ SIĘ

Twój schowek

Elementów w schowku: 0

Przeciągnij tutaj i upuść produkt aby dodać go do schowka 
  Drukuj

  NA ZAMÓWIENIE

  LumoTubo

  Miasto: Lublin

  Dział: Oświetlenie i osprzęt

  Strona www: www.lumotubo.pl

  LUMOTUBO to opatentowany, innowacyjny system oświetlenia wykorzystujący technologię LED, łączący ogromne możliwości kreowania przestrzeni światłem z niskimi kosztami eksploatacji oraz troską o środowisko.

  LumoTubo wykonane jest z tworzywa sztucznego i aluminium, może być przeznaczony zarówno do użytku wewnętrznego i zewnętrznego, jest odporne na skrajne warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

  LumoTubo dostępne jest w trzech średnicach – 32mm, 40mm i 50mm, podstawowych kolorach – biały, żółty, pomarańczowy, czerwony, zielony, niebieski i kilku standardowych odcinkach prostych – 60cm, 120cm, 180cm, 250cm. Możliwe do wykonania są także inne długości oraz kształty - łuki, fale, koła, kwadraty, itp.

  Dzięki produkcji w Polsce wyłącznie z krajowych komponentów mamy bezpośredni wpływ na wysoką jakość produktu, a także na jego ostateczny wygląd, kształt oraz docelowe zastosowanie.

  Nasza praca opiera się na indywidualnej współpracy z autorem projektu dlatego też forma, jaką ostatecznie uzyska produkt z wykorzystaniem LumoTubo zależy od pomysłu.

  Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami poszukującymi niestandardowych rozwiązań, dla których oryginalność ma znaczenie. Zapraszamy do kontaktu.

  Przykłady wykorzystania LumoTubo:


   
   
   
  Uporządkuj według: Firma
   
  Kominki / Biokominki

  Kratki.pl

  Miasto: Wsola / Jedlińsk

  Dział: Stałe elementy wyposażenia


  Kratki.pl jest producentem wkładów kominkowych powietrznych, z płaszczem wodnym, pieców wolnostojących, biokominków, kratek kominkowych, obudów oraz elementów potrzebnych do montażu kominków. Oferowane produkty wykorzystywane są przede wszystkim w budownictwie mieszkaniowym, a także w obiektach użyteczności publicznej i komercyjnych.

   
  Unikalny system dekoracji ścian wnętrz komercyjnych

  Vescom

  Miasto: Warszawa

  Dział: Dekoracja


  Vescom oferuje Państwu nową usługę, która pozwoli na stworzenie własnych obrazów na ścianach i materiałach obiciowych. Po prostu stwórz obraz cyfrowy, który następnie należy przesłać do nas. Obraz jest później przenoszony do wysokiej jakości i najnowszej technologii, komputerowo sterowanej drukarki, która drukuje obraz na wybranym podłożu.

   
  Innowacyjny system oświetlenia LED

  LumoTubo

  Miasto: Lublin

  Dział: Oświetlenie i osprzęt


  LUMOTUBO to opatentowany, innowacyjny system oświetlenia wykorzystujący technologię LED, łączący ogromne możliwości kreowania przestrzeni światłem z niskimi kosztami eksploatacji oraz troską o środowisko. LumoTubo wykonane jest z tworzywa sztucznego i aluminium, może być przeznaczony zarówno do użytku wewnętrznego i zewnętrznego.

   
  Artystyczne Mozaiki Marmurowe

  Deco Arch

  Miasto: Sochaczew

  Dział: Dekoracja


  Deco Arch to pracownia artystyczna specjalizująca się w technikach mozaiki marmurowej, fresku suchego i scraffita. Projektuje i realizuje unikatowe monumentalne i kameralne kompozycje ścienne i podłogowe oraz malarstwo ścienne. Współpracuje z wieloma producentami, podwykonawcami i artystami, co zapewnia szeroki wachlarz możliwości technicznych i jakościowych.

   
  Żaluzje, Verticale, Rolety

  Dormax Design

  Miasto: Warszawa

  Dział: Dekoracja


  Narodziliśmy się w 1994 roku. Dziś jesteśmy specjalistami w zakresie systemów zaciemnień wnętrz i zacienień ogrodów. Głównie dlatego, że łamiemy schematy. Naruszamy stereotypy. Tworzymy nowe produkty. Kreujemy…

   

  zaloguj się

  Aby korzystać z pełnej funkcjonalności serwisu musisz się zalogować. Jeśli nie masz u nas konta przejdź do rejestracji.

  przypomnij hasło
  pamiętaj mnie