Witamy na forum dyskusyjnym użytkowników serwisu ARTcada.pl

Dzisiaj jest niedziela 18 lis 2018, 07:10

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: ZABAWKI DLA DZIECI
PostZamieszczono: wtorek 26 wrz 2017, 19:35 

Ja dla swojego maleństwa kupiłam zabawki dla niemowlaka w sklepie internetowym Szafa Bobasa. Jestem zachwycona z jakości wykonania, a cena również była rewelacyjna. Teraz jestem stałą klientką tego sklepu, kupuje tam również zabawki dla mojego synka.

Tytuł: Re: ZABAWKI DLA DZIECI
PostZamieszczono: piątek 25 maja 2018, 07:35 

Moim zdaniem gry planszowe to świetne zabawki dla dzieci. Takimi zabawkami mogą się bawić zarówno dzieci, jak i dorośli :) Zajrzyjcie więc na stronę, gdzie znajdziecie bardzo duży wybór najróżniejszych planszówek. To się nigdy nie starzeje :)

Ostatnio zmieniony piątek 19 paź 2018, 13:07 przez jupiet, łącznie zmieniany 1 raz

PostZamieszczono: sobota 29 wrz 2018, 07:26 

Zawsze jest tak że zabawki dobieramy do wieku dziecka. I czasem mamy dylemat co kupić. Mój syn już jest starszy i nie interesuje się zabawkami tylko woli samochodziki elektryczne. No na początku jakoś nie byłam przekonana do tego, ale w końcu uległam i kupię mu. Znalazłam niedrogo w sklepie z zabawkami http://minimen1.com.pl/ . Mam nadzieje że samochodzik szybko mu się nie znudzi.

PostZamieszczono: niedziela 07 paź 2018, 09:08 

Moja siostra bo ja akurat nie mam jeszcze dzieci zabawki kupuje przez neta, ale też kupuje zabawki używane. Tymbardziej, że mój chrzesniak szybko się nudzi zabawkami.

PostZamieszczono: niedziela 14 paź 2018, 18:08 

Co do tego to rzeczywiście warto poszukać w internecie sprawdzonych zabawek. Najlepiej na pewno postawić na zabawki edukacyjne oraz interaktywne. Te zawsze świetnie się spisują jeżeli chodzi o dzieci praktycznie w każdym wieku;) Zajrzyjcie sobie dlatego co proponuje sklep Nodik. Kupicie tam zarówno praktyczne rzeczy dla dzieci, takie jak wózki i akcesoria z nimi związane jak i różnego rodzaju zabawki dziecięce.

PostZamieszczono: sobota 20 paź 2018, 08:44 

Ja wszystkim dzieciakom w rodzinie kupuję monopoly http://tere-fere.pl/gra-monopol-hitem-w ... asady-gry/, gra bawi i uczy, jak raz się nauczą wartości pieniądza w zdrowej rywalizacji to na resztę życia zapamiętają!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.