Witamy na forum dyskusyjnym użytkowników serwisu ARTcada.pl

Dzisiaj jest poniedziałek 16 lip 2018, 05:40

Strefa czasowa UTC+1godz.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Żebyś się tak realizował... czyli czym Was zaskoczyła budowa
PostZamieszczono: środa 25 sty 2012, 13:40 

Budowlanka jako sposób przeżycia od katastrofy do katastrofy sztuką jest trudną...

Jako że historii takich jest setki i zawsze lepiej się z nich pośmiać po czasie dla zdrowia psychicznego to z bardzo lekkim tematem :

Dawno nie widziana klientka, przypomniana sobie o mnie- tym razem nie do projektu, a do namalowania tęczowego wzoru na jednej ze ścian.

Zaczęły się ustalenia - terminu, wzoru i oczywiście ceny. Udało się. Umówiliśmy się że w najbliższy weekend mogę malować do oporu - dzień/noc ile wlezie. Przyjechałem po zaliczkę i przy okazji zobaczyć ścianę.

Na ścianie do malowania jednak była "mała wilgoć" przy samej podłodze- w niektórych narożnikach pojawiły się purchle na tynku i początki grzyba. W pokoju obok gospodarz już próbował sprawdzić podobne miejsce - wywalając dziurę średnicy metra mokrego tynku aż do żywego. Jak się okazało dach w bloku maja źle zrobiony i zacieka.2 lata był spokój, ale ostatnio wyłazi.

Cóż - po drobnej konsultacji co z tym fantem zrobić - ubrałem się i wyszedłem. Nie ma czego malować - budowlanka zaatakowała znienacka, choć tym razem nawet nie myślałem jej drażnić.

Tytuł: Re: Żebyś się tak realizował... czyli czym Was zaskoczyła bu
PostZamieszczono: piątek 28 paź 2016, 08:03 

Ja myślę że mnie niczym nie może już zaskoczyć.

Tytuł: Re: Żebyś się tak realizował... czyli czym Was zaskoczyła bu
PostZamieszczono: niedziela 29 kwie 2018, 21:46 

Jeśli już o budowie mowa... To czy budując dom zdecydowaliście się na kominek? Nie ukrywam, że ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad tym, czy się na niego nie zdecydować. Niezbędne jego elementy mógłbym kupić na http://ignif.com/ i przy okazji cieszyć się ciepłem, wywodzącym się z wnętrza domu. Zawsze domy z kominkiem wydawały mi się przyjemniejsze niż bez...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz.